Wicewersja – YES feat. Dj Stosunkowodobry (WIDEO)

dnia

Po nieco ponad roku wracamy z kolejnym albumem dostępnym na CD i winylu od najbliższej środy.
Wyważone Wrażenia Wielkiego Wojażu to kontynuacja połączenia muzycznego i podróżniczego stylu opartego na samplowanych bitach Delabe oraz mojej międzykontynentalnej tułaczce, podążającej za śniegiem i nowymi miejscami, kontrastującej z życiową podróżą Biergola.
YES to pierwszy singiel nagrany w wersji studyjnej razem z Żakiem (pełna wersja na CD), do którego scratch dograł Dj Stosunkowodobry. 
Piwo wyexportował na Filipiny z Polski Paweł Kołata będący autorem dwóch kadrów, a piła je ze mną moja żona Colette, która nagrała dobrych kilka ujęć w Japonii i we Włoszech. W basket nad ranem graliśmy z Błażejem (autorem muzyki) w Gdańsku po dwóch dobach spędzonych w podróży z Rimini przez Wenecję do Polski razem z Colette. Odebrał nas Tomek aka JaMan, wspierał w nocnej nagrywce i zawiózł do Chałup. Pojeździliśmy nawet na jego Carverze w Jastarni pewnego słonecznego dnia, a jak powieje to próbowałem nawet przepływać przez zatokę na kajcie do Pucka (1:0 dla zatoki).

Bardzo się cieszę, że już zaraz mamy następną płytę w dłoniach, którą chcemy przekazać w Wasze samochodowe odtwarzacze!

Odsłuch albumu i zakup albumu w mp3 dostępny jest także na stronie www.wicewersja.bandcamp.com ale osobiście polecam dopłacić piątkę i mieć to na CD 🙂

Sit back, relax, enjoy in HD and live aloha!

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s